• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
مشارکت اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه شهرستان تاریخ:1399/2/21

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از کمک مالی ۵۵میلیون تومانی این اداره در اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت ۲۱ اردیبهشت ماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل از مشارکت این اداره در تهیه و توزیع ۱۲۰۰۰بسته کمک معیشتی و توزیع آن در بین خانواده های نیازمند شهرستان خبر داد.

فرجی، ضمن تبریک میلاد باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: رزمایش کمک مؤمنانه برگرفته از آموزه‌های دینی ماست و به‌نوعی نیاز امروز جامعه است که به‌درستی و هوشمندانه توسط مقام معظم رهبری مطرح شد.

وی، افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت طی دو مرحله و با هماهنگی‌های انجام شده توسط مراکز قرآنی تحت پوشش، روحانیون مستقر، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان این اداره با شناسایی سه هزار خانواده نیازمند و آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا و برای کمک به آن‌ها؛ اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی به ارزش مالی سیصد هزار تومان کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در ادامه خاطرنشان کرد: این اداره در اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه که همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان در حال برگزاری است با کمک مالی به ارزش ۵۵ میلیون تومان، برای تهیه ۱۲۰۰۰بسته کمک معیشتی برای خانواده نیازمند مشارکت کرده است.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟