• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
مشارکت اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه شهرستان تاریخ:1399/2/21

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از کمک مالی ۵۵میلیون تومانی این اداره در اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت ۲۱ اردیبهشت ماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل از مشارکت این اداره در تهیه و توزیع ۱۲۰۰۰بسته کمک معیشتی و توزیع آن در بین خانواده های نیازمند شهرستان خبر داد.

فرجی، ضمن تبریک میلاد باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: رزمایش کمک مؤمنانه برگرفته از آموزه‌های دینی ماست و به‌نوعی نیاز امروز جامعه است که به‌درستی و هوشمندانه توسط مقام معظم رهبری مطرح شد.

وی، افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت طی دو مرحله و با هماهنگی‌های انجام شده توسط مراکز قرآنی تحت پوشش، روحانیون مستقر، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان این اداره با شناسایی سه هزار خانواده نیازمند و آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا و برای کمک به آن‌ها؛ اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی به ارزش مالی سیصد هزار تومان کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در ادامه خاطرنشان کرد: این اداره در اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه که همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان در حال برگزاری است با کمک مالی به ارزش ۵۵ میلیون تومان، برای تهیه ۱۲۰۰۰بسته کمک معیشتی برای خانواده نیازمند مشارکت کرده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟