• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع ۵۰بسته معیشتی توسط اداره تبلیغات اسلامی ملارد تاریخ:1399/2/22

توزیع ۵۰بسته معیشتی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های طلاب و روحانیون نیازمند انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۲اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۵۰بسته معیشتی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های طلاب و روحانیون نیازمند این شهرستان خبر داد.

ابراهیم پور،مسئول اعزام و مبلغین گفت:با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان، بسیاری از کسب و کارها به دلیل حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس، تعطیل و در این میان نیز بسیاری از افراد کم درآمد و اقشار ضعیف جامعه نیز دچار مشکلات شدید اقتصادی شدند که با همکاری مجموعه اداره شهرستان و قرارگاه مردمی امام رضا(ع) در این زمینه وارد عمل شده و گوشه‌ای از مشکلات طلاب و روحانیون این شهرستان مرتفع شد.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها، تبرکی از سمت آستان مقدس برای خانواده‌های مستضعف مشاغل فصلی است، افزود: این اقلام شامل یک کیسه برنج، دو بسته ماکارونی، گوشت مرغ،یک بطری روغن سه لیتری، حبوباتی مثل نخود، لوبیا،سویا،دو شیشه رب گوجه فرنگی و نیز یک بسته ماسک بهداشتی در نظر گرفته شده است.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟