• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
پخش هرشب هزار پرس غذای گرم بین خانواده های نیازمند تاریخ:1399/2/22

به مناسبت ماه مبارک رمضان از شب تولد حضرت امام حسن مجتبی (ع) تا شب آخر ماه مبارک با همکاری هیئت شهدای گمنام، هرشب هزار پرس غذای گرم بین خانواده های محروم ملارد توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۰ اردیبهشت ۹۹ از توزیع هرشب هزار پرس غذای گرم بسته بندی شده بین خانواده های محروم و نیازمند، به‌ویژه افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سطح شهرستان و در مناطق محروم و حاشیه که قبلا شناسایی شده اند خبر داد.

این توزیع در قالب پویش همدلی و مواسات به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان از شب تولد حضرت امام حسن مجتبی (ع) تا شب آخر ماه مبارک با مشارکت و همکاری هیئت شهدای گمنام، کانون های خادمیاران رضوی محله ای و خیرین، انجام می‌شود.

کریمی،مسئول هیئت شهدای گمنام در حاشیه این اقدام خداپسندانه گفت: رسیدگی به فقرا و ایتام از رویکردهای ماه مبارک رمضان و مورد تاکید در سیره ائمه اطهار است.

وی در این خصوص بیان داشت: اطعام نیازمندان به‌عنوان یک سنت حسنه باید در جامعه ترویج داده شود به همین منظور امسال در شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) نسبت به توزیع افطاری با حفظ کرامت انسانی و به روش کاملاً بهداشتی بین خانواده های محروم و نیازمند اقدام شد.

لازم به ذکر است، از اهم فعالیت های ای تشکل ها، می توان به طبخ ۱۰ هزار وعده غذای گرم ویژه سحری نیازمندان، تأمین نیروهای خدماتی، لوازم آشپزی و دستگاه‌های پخت غذا و نیز هشت دستگاه نانوایی برای تهیه نان اشاره کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟