• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
پخش هرشب هزار پرس غذای گرم بین خانواده های نیازمند تاریخ:1399/2/22

به مناسبت ماه مبارک رمضان از شب تولد حضرت امام حسن مجتبی (ع) تا شب آخر ماه مبارک با همکاری هیئت شهدای گمنام، هرشب هزار پرس غذای گرم بین خانواده های محروم ملارد توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۰ اردیبهشت ۹۹ از توزیع هرشب هزار پرس غذای گرم بسته بندی شده بین خانواده های محروم و نیازمند، به‌ویژه افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سطح شهرستان و در مناطق محروم و حاشیه که قبلا شناسایی شده اند خبر داد.

این توزیع در قالب پویش همدلی و مواسات به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان از شب تولد حضرت امام حسن مجتبی (ع) تا شب آخر ماه مبارک با مشارکت و همکاری هیئت شهدای گمنام، کانون های خادمیاران رضوی محله ای و خیرین، انجام می‌شود.

کریمی،مسئول هیئت شهدای گمنام در حاشیه این اقدام خداپسندانه گفت: رسیدگی به فقرا و ایتام از رویکردهای ماه مبارک رمضان و مورد تاکید در سیره ائمه اطهار است.

وی در این خصوص بیان داشت: اطعام نیازمندان به‌عنوان یک سنت حسنه باید در جامعه ترویج داده شود به همین منظور امسال در شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) نسبت به توزیع افطاری با حفظ کرامت انسانی و به روش کاملاً بهداشتی بین خانواده های محروم و نیازمند اقدام شد.

لازم به ذکر است، از اهم فعالیت های ای تشکل ها، می توان به طبخ ۱۰ هزار وعده غذای گرم ویژه سحری نیازمندان، تأمین نیروهای خدماتی، لوازم آشپزی و دستگاه‌های پخت غذا و نیز هشت دستگاه نانوایی برای تهیه نان اشاره کرد.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟