• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع ۵۵ بسته معیشتی همزمان با میلاد امام حسن (ع) تاریخ:1399/2/22

به همت کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب، تحت پوشش تبلیغات اسلامی شهریار، ۵۵ بسته معیشتی همزمان با میلاد امام حسن (ع) بین خانواده های نیازمند در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری کارشناس تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در گفتگو با خبرنگار این سازمان عنوان کرد: با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهریار و به همت کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب، ۵۵ بسته معیشتی همزمان با میلاد امام حسن (ع) بین خانواده های نیازمند در این شهرستان توزیع شد.

نثاری، گفت: بر این اساس و در راستای شرکت در پویش و رزمایش مواسات، کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب در شب میلاد با سعات حضرت امام حسن(ع) و با استفاده از ظرفیت جوانان و خیرین منطقه، ۵۵ بسته معیشتی در این خاناوده‌های نیازمند شهر باغستان شهریار توزیع کرد.

وی، تصریح کرد: این بسته‌ها که هر کدام با نام یک شهید این شهر مزین شده بودند شامل برنج، حبوبات، رب و شکر بوده که با کمک اعضای این کانون بسته‌بندی و توزیع شد.

این کارشناس، افزود: البته این اقدام خیر‌خواهانه و مشارکت در پویش رزمایش مواسات همچنان ادامه دارد و در شب شهادت امام علی (ع) هم نیز تعدادی بسته معیشتی توزیع می‌شود.

گفتنی است، هر ساله از سوی کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب و همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) جشن و مراسم افطاری برگزار می‌شد که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا مراسمی برگزار نشد و هزینه برگزاری مراسم جشن را صرف کمک به نیازمندان کردند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟