• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۵۵ بسته معیشتی همزمان با میلاد امام حسن (ع) تاریخ:1399/2/22

به همت کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب، تحت پوشش تبلیغات اسلامی شهریار، ۵۵ بسته معیشتی همزمان با میلاد امام حسن (ع) بین خانواده های نیازمند در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری کارشناس تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در گفتگو با خبرنگار این سازمان عنوان کرد: با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهریار و به همت کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب، ۵۵ بسته معیشتی همزمان با میلاد امام حسن (ع) بین خانواده های نیازمند در این شهرستان توزیع شد.

نثاری، گفت: بر این اساس و در راستای شرکت در پویش و رزمایش مواسات، کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب در شب میلاد با سعات حضرت امام حسن(ع) و با استفاده از ظرفیت جوانان و خیرین منطقه، ۵۵ بسته معیشتی در این خاناوده‌های نیازمند شهر باغستان شهریار توزیع کرد.

وی، تصریح کرد: این بسته‌ها که هر کدام با نام یک شهید این شهر مزین شده بودند شامل برنج، حبوبات، رب و شکر بوده که با کمک اعضای این کانون بسته‌بندی و توزیع شد.

این کارشناس، افزود: البته این اقدام خیر‌خواهانه و مشارکت در پویش رزمایش مواسات همچنان ادامه دارد و در شب شهادت امام علی (ع) هم نیز تعدادی بسته معیشتی توزیع می‌شود.

گفتنی است، هر ساله از سوی کانون فرهنگی تبلیغی عقل مهذب و همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) جشن و مراسم افطاری برگزار می‌شد که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا مراسمی برگزار نشد و هزینه برگزاری مراسم جشن را صرف کمک به نیازمندان کردند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟