• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۵۰بسته معیشتی توسط اداره تبلیغات اسلامی ملارد تاریخ:1399/2/22

توزیع ۵۰بسته معیشتی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های طلاب و روحانیون نیازمند انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۲اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۵۰بسته معیشتی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های طلاب و روحانیون نیازمند این شهرستان خبر داد.

ابراهیم پور،مسئول اعزام و مبلغین گفت:با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان، بسیاری از کسب و کارها به دلیل حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس، تعطیل و در این میان نیز بسیاری از افراد کم درآمد و اقشار ضعیف جامعه نیز دچار مشکلات شدید اقتصادی شدند که با همکاری مجموعه اداره شهرستان و قرارگاه مردمی امام رضا(ع) در این زمینه وارد عمل شده و گوشه‌ای از مشکلات طلاب و روحانیون این شهرستان مرتفع شد.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها، تبرکی از سمت آستان مقدس برای خانواده‌های مستضعف مشاغل فصلی است، افزود: این اقلام شامل یک کیسه برنج، دو بسته ماکارونی، گوشت مرغ،یک بطری روغن سه لیتری، حبوباتی مثل نخود، لوبیا،سویا،دو شیشه رب گوجه فرنگی و نیز یک بسته ماسک بهداشتی در نظر گرفته شده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟