• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع ۲۵۰۰۰ بسته معیشتی در طرح کمک مومنانه توسط تشکل‌های دینی و قرآنی شمال غرب تهران تاریخ:1399/2/22

۲۵۰۰۰ بسته معیشتی، بهداشتی در طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات توسط گروه‌های جهادی فعال در تشکل‌های دینی و قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی شمال غرب توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی نیا، سرپرست تبلیغات اسلامی شمال غرب، ۲۲ اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۲۵۰۰۰ بسته معیشتی، بهداشتی در طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات توسط گروه‌های جهادی فعال در تشکل‌های دینی و قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی شمال غرب خبر داد.

وی، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده توسط مبلغان بومی و رابطین فرهنگی هیئات مذهبی وحسینیه ها، اعضای شورای هیّات مذهبی واعضای کانون مداحان و با مشارکت گروه های جهادی در مساجد و حسینیه های محوری و فعال، این بسته های معیشتی و بهداشتی ویژه ماه مبارک رمضان در بین اقشار مختلف مردم توزیع شد.

معصومی نیا، تصریح کرد: این طرح در لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب و به منظور حمایت از نیازمندان و برخی از خانواده هایی که در این ایام با مشکلات مواجه شدند، اجرا شد.

وی، در پایان با اشاره به تداوم طرح مومنانه خاطرنشان کرد: درمرحله اول اجرای این طرح، مساجد لولاگر و محبان الحسین (ع) در منطقه ۱۰، مسجد امام رضا(ع) و مسجد جامع باغ فیض در منطقه ۵ و مسجد امام جعفر صادق و حسینیه قمر بنی هاشم در منطقه ۲۲ و حسینیه مجمع الذاکرین در منطقه ۲ تهران و کانون های فرهنگی مبشران نور، بصیر و ریحانه النبی مشارکت داشتند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟