• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۲۵۰۰۰ بسته معیشتی در طرح کمک مومنانه توسط تشکل‌های دینی و قرآنی شمال غرب تهران تاریخ:1399/2/22

۲۵۰۰۰ بسته معیشتی، بهداشتی در طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات توسط گروه‌های جهادی فعال در تشکل‌های دینی و قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی شمال غرب توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی نیا، سرپرست تبلیغات اسلامی شمال غرب، ۲۲ اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۲۵۰۰۰ بسته معیشتی، بهداشتی در طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات توسط گروه‌های جهادی فعال در تشکل‌های دینی و قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی شمال غرب خبر داد.

وی، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده توسط مبلغان بومی و رابطین فرهنگی هیئات مذهبی وحسینیه ها، اعضای شورای هیّات مذهبی واعضای کانون مداحان و با مشارکت گروه های جهادی در مساجد و حسینیه های محوری و فعال، این بسته های معیشتی و بهداشتی ویژه ماه مبارک رمضان در بین اقشار مختلف مردم توزیع شد.

معصومی نیا، تصریح کرد: این طرح در لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب و به منظور حمایت از نیازمندان و برخی از خانواده هایی که در این ایام با مشکلات مواجه شدند، اجرا شد.

وی، در پایان با اشاره به تداوم طرح مومنانه خاطرنشان کرد: درمرحله اول اجرای این طرح، مساجد لولاگر و محبان الحسین (ع) در منطقه ۱۰، مسجد امام رضا(ع) و مسجد جامع باغ فیض در منطقه ۵ و مسجد امام جعفر صادق و حسینیه قمر بنی هاشم در منطقه ۲۲ و حسینیه مجمع الذاکرین در منطقه ۲ تهران و کانون های فرهنگی مبشران نور، بصیر و ریحانه النبی مشارکت داشتند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟