• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جمع آوری و توزیع ۱۵۰۰ سبد ارزاق و بسته فرهنگی در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه دماوند تاریخ:1399/2/22

حجت‌الاسلام خالقی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی دماوند از جمع آوری و توزیع بیش از ۱۵۰۰ سبد ارزاق و بسته های فرهنگی، به همت این اداره و تشکل های مذهبی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام خالقی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند از جمع آوری و توزیع بیش از ۱۵۰۰ سبد ارزاق و بسته های فرهنگی به همت این اداره و تشکل های مذهبی شهرستان به مناسبت ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان خبر داد.
خالقی، ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) گفت: از تشکل های مذهبی شهرستان دماوند که به صورت جهادی و با تمام تلاش خود در تهیه بسته های ارزاق و توزیع غذای گرم بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا این شهرستان تلاش کردند و فعالیت های چشمگیری را انجام داده اند تشکر و قدردانی می‌کنم.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند، افزود: با همکاری انجام شده توسط این اداره و تشکل های مذهبی شهرستان در شناسایی کارگران فصلی، بیش از ۱۵۰۰ بسته ارزاق در میان نیازمندان شهرستان توزیع شد که ۴۰۰ بسته در رودهن، ۲۵۰ بسته در گیلاوند، ۳۰۰ بسته در آبعلی، ۱۵۰ بسته در آبسرد و ۴۰۰ بسته در کیلان پخش و به دست محرومین رسید.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟