• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
جمع آوری و توزیع ۱۵۰۰ سبد ارزاق و بسته فرهنگی در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه دماوند تاریخ:1399/2/22

حجت‌الاسلام خالقی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی دماوند از جمع آوری و توزیع بیش از ۱۵۰۰ سبد ارزاق و بسته های فرهنگی، به همت این اداره و تشکل های مذهبی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام خالقی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند از جمع آوری و توزیع بیش از ۱۵۰۰ سبد ارزاق و بسته های فرهنگی به همت این اداره و تشکل های مذهبی شهرستان به مناسبت ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان خبر داد.
خالقی، ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) گفت: از تشکل های مذهبی شهرستان دماوند که به صورت جهادی و با تمام تلاش خود در تهیه بسته های ارزاق و توزیع غذای گرم بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا این شهرستان تلاش کردند و فعالیت های چشمگیری را انجام داده اند تشکر و قدردانی می‌کنم.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند، افزود: با همکاری انجام شده توسط این اداره و تشکل های مذهبی شهرستان در شناسایی کارگران فصلی، بیش از ۱۵۰۰ بسته ارزاق در میان نیازمندان شهرستان توزیع شد که ۴۰۰ بسته در رودهن، ۲۵۰ بسته در گیلاوند، ۳۰۰ بسته در آبعلی، ۱۵۰ بسته در آبسرد و ۴۰۰ بسته در کیلان پخش و به دست محرومین رسید.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟