• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
اجرای ۱۵ برنامه مذهبی به مناسبت ماه مبارک رمضان در فضای مجازی تاریخ:1399/2/23

حجت‌الاسلام علی مرادی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس، از اجرای ۱۵ برنامه توسط ۱۰مبلغ و ۵ مبلغه به مناسبت ماه مبارک رمضان در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی مرادی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس، در گفتگو با خبرنگار این سازمان از اجرای ۱۵ برنامه توسط مبلغین و مبلغات به مناسبت ماه مبارک رمضان در فضای مجازی و با موضوع تبیین
ابعاد مختلف این ماه پر برکت در ۲۲ اردیبهشت ۹۹ خبر داد.

مرادی، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان اعزام مبلغین و مبلغات به اماکن و محافل مذهبی و همچنین با توجه به ضرورت حضور و قوت آنها در فضای مجازی که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بوده است، ۱۰ مبلغ و ۵ مبلغه به صورت روزانه در فضای مجازی اقدام به سخنرانی و تولید محتوا می‌کنند.

وی، افزود: تبلیغ در فضای مجازی را یکی از مهمترین وظایف مبلیغن و مبلغات در زمان حاضر است و باید تلاش کرد تا از اثرپذیر بودن در این عرصه به اثرگذاری حداکثری رسید.

گفتنی است: از ابتدای ماه مبارک رمضان مبلغین شهرستان قدس در فضای مجازی به بیان و شرح موضوعاتی از قبیل احکام شرعی، راه های انس بیشتر با قرآن، تبیین مضامین دعا و نیایش، عوامل استجابت دعا و سایر موضوعات کاربردی این ماه پرداختند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟