• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری ۲۵ منبر ویژه رمضان در فضای مجازی توسط مبلغان شهرستان شهریار تاریخ:1399/2/24

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار از برگزاری ۲۵ منبر مجازی و جلسات سخنرانی ویژه ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، در گفتگو با خبرنگار این سازمان از اجرای ۲۵ برنامه توسط مبلغان دینی تحت پوشش به مناسبت ماه مبارک رمضان در فضای مجازی و با موضوع بیان احکام و سخنرانی مذهبی در ۲۳ اردیبهشت ۹۹ خبر داد.

جلیل‌زاده، استفاده از ظرفیت رسانه و فضای مجازی را از اولویت‌های اساسی در برنامه‌های ماه رمضان برشمرد و اظهار داشت: در شرایط کنونی و با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد برخی محدودیت‌ها و ضرورت فاصله‌گذاری اجتماعی، برنامه‌های تبلیغی ماه رمضان از رسانه‌های جمعی و فضای مجازی پخش می‌شود تا مخاطبین از فیوضات ارزشمند ماه رمضان بهره ببرند.

وی، افزود: گستردگی فضای ارتباطی مدرن در جامعه امروزی و اثرگذاری کلان آن باعث شده تا برای نشر و ترویج شعائر دینی و انعکاس فراگیر، باقدرت در این عرصه حضور داشته باشیم.

گفتنی است: از ابتدای ماه مبارک رمضان مبلغان شهرستان شهریار در فضای مجازی به بیان و شرح موضوعاتی از قبیل احکام شرعی، بیان فضایل اهل‌بیت(ع)، ویژگی‌ها و ابعاد شخصیتی امام علی(ع)، ترویج مواسات و کمک همدلانه پرداخته‌اند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟