• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع ۳۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی نورالزهرا (س) ملارد تاریخ:1399/2/24

توزیع ۳۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی نورالزهرا(س) در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های نیازمند انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۴ اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۳۰ بسته معیشتی در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی نورالزهرا سلام الله علیها در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های نیازمند این شهرستان خبر داد.

باقری، مدیر موسسه قرآنی نورالزهرا سلام الله علیها عنوان کرد: مرحله دوم و سوم رزمایش کمک مومنانه از شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) آغاز شده و تا شب های قدر ادامه دارد.

وی، افزود: تا کنون مجموعاً حدود ۵۰۰ بسته توسط این موسسه میان خانواده های محروم و نیازمند توزیع شده است.

این مسئول، ضمن تاکید بر اینکه تهیه و توزیع بسته های غذایی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی مؤسسات برای اجرای برنامه شب های قدر در نظر گرفتیم تا این مراسم ها را در شبکه های مجازی برگزار کنیم که با ارسال صوت قرائت قرآن توسط نونهالان و سایر برنامه های متناسب این ایام انجام خواهد شد.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟