• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۳۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی نورالزهرا (س) ملارد تاریخ:1399/2/24

توزیع ۳۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی نورالزهرا(س) در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های نیازمند انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۴ اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۳۰ بسته معیشتی در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی نورالزهرا سلام الله علیها در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه با هدف کمک به خانواده های نیازمند این شهرستان خبر داد.

باقری، مدیر موسسه قرآنی نورالزهرا سلام الله علیها عنوان کرد: مرحله دوم و سوم رزمایش کمک مومنانه از شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) آغاز شده و تا شب های قدر ادامه دارد.

وی، افزود: تا کنون مجموعاً حدود ۵۰۰ بسته توسط این موسسه میان خانواده های محروم و نیازمند توزیع شده است.

این مسئول، ضمن تاکید بر اینکه تهیه و توزیع بسته های غذایی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی مؤسسات برای اجرای برنامه شب های قدر در نظر گرفتیم تا این مراسم ها را در شبکه های مجازی برگزار کنیم که با ارسال صوت قرائت قرآن توسط نونهالان و سایر برنامه های متناسب این ایام انجام خواهد شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟