• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۵۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی ام ابیها(س) تاریخ:1399/2/24

توزیع ۵۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی ام ابیها(س) در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۴اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۵۰ بسته معیشتی در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی ام ابیها سلام الله علیها در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه این شهرستان خبر داد.

رمضانی، مدیر موسسه قرآنی ام ابیها سلام الله علیها اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه در راستای فرمایش مقام معظم رهبری، برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان در موسسه قرآنی ام ابیها(س) در حال انجام است.

وی افزود: تلاش برای خدمات رسانی به نیازمندان از جمله برنامه های مهمی است که در این مجموعه با تمام توان دنبال می‌شود که با شروع طرح کمک مومنانه در مرحله اول و دوم حدود ۲۰۰ بسته معیشتی و اکنون ۵۰ بسته در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در حال توزیع است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟