• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
توزیع ۵۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی ام ابیها(س) تاریخ:1399/2/24

توزیع ۵۰ بسته معیشتی در شب ۱۹ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی ام ابیها(س) در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میلاد عباسی عبدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ملارد، ۲۴اردیبهشت ۹۹، از توزیع ۵۰ بسته معیشتی در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان توسط موسسه قرآنی ام ابیها سلام الله علیها در رزمایش ضیافت همدلی و کمک مومنانه این شهرستان خبر داد.

رمضانی، مدیر موسسه قرآنی ام ابیها سلام الله علیها اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه در راستای فرمایش مقام معظم رهبری، برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان در موسسه قرآنی ام ابیها(س) در حال انجام است.

وی افزود: تلاش برای خدمات رسانی به نیازمندان از جمله برنامه های مهمی است که در این مجموعه با تمام توان دنبال می‌شود که با شروع طرح کمک مومنانه در مرحله اول و دوم حدود ۲۰۰ بسته معیشتی و اکنون ۵۰ بسته در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در حال توزیع است.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟