• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
برگزاری شب قدر نوزدهم ماه مبارک رمضان حسینیه ها و هیئات مذهبی شهرستان اسلامشهر تاریخ:1399/2/27

شب قدر نوزدهم ماه مبارک رمضان در حسینیه ها و هیئات مذهبی شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ستان تهران، سید محسن بلندنظر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر در روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت با اعلام این خبر گفت: شب قدر نوزدهم ماه مبارک رمضان در حسینیه ها و هیئات مذهبی شهرستان اسلامشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای های غیر مسقف برگزار شد.
بلند نظر، در ادامه گفت: بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص برگزاری شب های قدر از ساعت ۱۲ الی ۲ بامداد در مساجد با رعایت مسائل بهداشتی با هماهنگی های انجام شده با شبکه بهداشت مقرر گردید هیئات مذهبی و حسینیه هایی که خواهان برگزاری مراسم شب قدر هستند جهت اجرای مراسم از شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر مجوز دریافت نمایند.
وی ادامه داد: باعنایت به مطالبه بازگشائی هیئات مذهبی و حسینیه ها در شب های قدر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، این هماهنگی بین هیئات مذهبی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان را انجام داد تا علاقمندان به بهره مندی از فیوضات شب های قدر بتوانند با رعایت پروتکل های بهداشتی از برگزاری مراسم در این شب ها بهره مند شوند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟