• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
پخش غذای نذری در شب های قدر شهرستان قدس تاریخ:1399/2/27

غذای نذری در شبهای قدر بین نیازمندان توسط هیئات شهرستان قدس پخش شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی مرادی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس از توزیع بیش از ۳۰۰۰ غذای نذری در بین نیازمندان، توسط جوانان مسجد حضرت سیدالشهداء(ع) شهرستان قدس در شب ۱۹ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت لاسلام مرادی، ضمن عرض خداقوت به همه عزیزانی که در این امر خدا پسندانه به یاری نیازمندان شتافتند و آرزوی توفیق هرچه بیشتر از خداوند منان به همه بانیان و زحمت کشان این برنامه افزود: مسجد حضرت سیدالشهداء(ع) یکی از مساجد و هیئات فعالی است که با الگو گیری از مولا امیر المومنین علی (ع) باعنوان "علی یاوران" هرساله برنامه طبخ نذری در شبهای قدر را دارد که امسال هم در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان بیش از ۳۰۰۰ پرس غذای نذری در بین خانواده های نیازمند توزیع کرد.

گفتنی است این برنامه در شبهای قدر ماه مبارک رمضان همچنان ادامه دارد که پخت غذا نیز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی اعم از محل طبخ و عوامل آن و توزیع غذا کاملا به صورت بهداشتی انجام می‌شود.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟