• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم شب قدر در شهرستان شهریار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاریخ:1399/2/27

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار از برگزاری مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه و مصلی‌های نماز جمعه این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، ۲۷ اردیبهشت ۹۹ و در گفتگو با خبرنگار این سازمان، از برگزاری مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه و مصلی‌های نماز جمعه این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خبر داد.

جلیل‌زاده، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه و مصلی‌های نماز جمعه و مساجد محوری با رعایت شرایط و ضوابط اعلام شده در پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

وی، تصریح کرد: برگزاری مراسم دعا، نیایش و مناجات در این شب‌ها یکی از نیازهای مردم برای استغاثه به درگاه خداوند متعال است اما با توجه به شرایط موجود سلامت مردم در اولویت قرار دارد که بر همین اساس تمهیدات بهداشتی مدنظر قرار گرفت.

این مسئول فرهنگی، ادامه داد: با هماهنگی به عمل آمده با مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان، طوری برنامه‌ریزی شد که اگر مساجد بزرگ‌تر و محل‌های دیگری برای برگزاری این مراسم ها مناسب تر باشند، برای اطلاع عموم مردم مؤمن و روزه‌دار شهرستان شهریار و از طریق رسانه‌های محلی اعلام شود.

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار، متذکر شد: مراسم شب‌های احیا با رعایت فاصله حداقل یک متری، استفاده از ماسک و دستکش، سجاده، مهر، قرآن، مفاتیح و چادر نماز شخصی برگزار می‌شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟