• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر در پاکدشت با رعایت پروتکل های بهداشتی تاریخ:1399/2/27

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از برگزاری مراسم لیالی قدر در مساجد این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت ۲۷ اردیبهشت ۹۹ از برگزاری مراسم لیالی قدر در مساجد این شهرستان خبر داد.

فرجی، ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) گفت: با شیوع ویروس کرنا، درب های مساجد پس از دومه تعطیلی برای برگزاری احیای شب های قدر به روی مهمانان خداوند با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شد.

وی، در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه حضور مردم در مساجد، در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باعث شد تا برنامه‌های خوبی طی شب‌های ۱۹ و۲۱ قدر از جمله قرائت دعای مجیر و جوشن کبیر رقم بخورد لذا امیدواریم در شب‌های بعد نیز مردم با حضور خود در مساجد، همراه با رعایت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی بتوانند از معنویت و برکات اجتماع مؤمنان در مساجد از این شب‌های پر فضیلت بهره‌مند شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در ادامه افزود: مراسم شب های قدر در اکثر مساجد از جمله مسجد جوادالائمه (ع)، امیرالمؤمنین (ع)، مسجدالنبی(ص)، فاطمه الزهرا(س) و مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حضور گسترده آحاد مردم روزه دار برگزار شد که تأکیدشد مؤمنان خداجوی حتما به هنگام حضور در مراسم شب‌های قدر با تجهیزات بهداشتی از قبیل ماسک و دستکش، جانماز، مهر، قرآن و مفاتیح مخصوص خود حضور یابند تا این مراسم در کمال رعایت مسائل بهداشتی برگزار شود و مشکلی در زمینه کنترل شیوع ویروس کرونا بوجود نیاید.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟