• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر در پاکدشت با رعایت پروتکل های بهداشتی تاریخ:1399/2/27

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از برگزاری مراسم لیالی قدر در مساجد این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام فرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت ۲۷ اردیبهشت ۹۹ از برگزاری مراسم لیالی قدر در مساجد این شهرستان خبر داد.

فرجی، ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) گفت: با شیوع ویروس کرنا، درب های مساجد پس از دومه تعطیلی برای برگزاری احیای شب های قدر به روی مهمانان خداوند با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شد.

وی، در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه حضور مردم در مساجد، در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باعث شد تا برنامه‌های خوبی طی شب‌های ۱۹ و۲۱ قدر از جمله قرائت دعای مجیر و جوشن کبیر رقم بخورد لذا امیدواریم در شب‌های بعد نیز مردم با حضور خود در مساجد، همراه با رعایت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی بتوانند از معنویت و برکات اجتماع مؤمنان در مساجد از این شب‌های پر فضیلت بهره‌مند شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در ادامه افزود: مراسم شب های قدر در اکثر مساجد از جمله مسجد جوادالائمه (ع)، امیرالمؤمنین (ع)، مسجدالنبی(ص)، فاطمه الزهرا(س) و مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حضور گسترده آحاد مردم روزه دار برگزار شد که تأکیدشد مؤمنان خداجوی حتما به هنگام حضور در مراسم شب‌های قدر با تجهیزات بهداشتی از قبیل ماسک و دستکش، جانماز، مهر، قرآن و مفاتیح مخصوص خود حضور یابند تا این مراسم در کمال رعایت مسائل بهداشتی برگزار شود و مشکلی در زمینه کنترل شیوع ویروس کرونا بوجود نیاید.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟