• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و مذهبی رباط کریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاریخ:1399/2/27

مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و مذهبی این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی،‌ مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، در مصاحبه با خبرنگار سازمان، از برگزاری مراسم احیای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و مذهبی، مساجد و هیئات مذهبی شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

جلیلی، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مراسم شب‌های قدر با رعایت شرایط اعلام شده و در پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد که با سخنرانی، قرائت قرآن کریم، مناجات خوانی، قرائت دعای جوشن کبیر، قرآن به سر گرفتن، مداحی و سینه زنی با حضور عاشقان و دلدادگان اهل بیت(ع) همراه بود و با رعایت فاصله حداقل یک متری، با استفاده از ماسک، دستکش، سجاده، مهر، قرآن و مفاتیح شخصی انجام شد.

گفتنی است: مراسم احیای شب های قدر در ۳۰ مسجد، حسینیه و هیئت های مذهبی این شهرستان و در شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر برگزار می‌شود.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟