• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و مذهبی رباط کریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاریخ:1399/2/27

مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و مذهبی این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی،‌ مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، در مصاحبه با خبرنگار سازمان، از برگزاری مراسم احیای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و مذهبی، مساجد و هیئات مذهبی شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

جلیلی، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مراسم شب‌های قدر با رعایت شرایط اعلام شده و در پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد که با سخنرانی، قرائت قرآن کریم، مناجات خوانی، قرائت دعای جوشن کبیر، قرآن به سر گرفتن، مداحی و سینه زنی با حضور عاشقان و دلدادگان اهل بیت(ع) همراه بود و با رعایت فاصله حداقل یک متری، با استفاده از ماسک، دستکش، سجاده، مهر، قرآن و مفاتیح شخصی انجام شد.

گفتنی است: مراسم احیای شب های قدر در ۳۰ مسجد، حسینیه و هیئت های مذهبی این شهرستان و در شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر برگزار می‌شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟