• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم احیای سومین شب از لیالی قدر در محافل دینی و مذهبی شهریار تاریخ:1399/2/29

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهریار از برگزاری مراسم احیای سومین شب از لیالی قدر در مساجد، بقاع متبرکه و محافل مذهبی محوری این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، ۲۸ اردیبهشت ۹۹ و در گفتگو با خبرنگار این سازمان عنوان کرد: مراسم احیای سومین شب از لیالی قدر در مساجد، بقاع متبرکه و محافل مذهبی محوری این شهرستان برگزار شد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار، گفت: با توجه به اهمیت برگزاری دعا و نیایش در این شب‌ها و فرمایشات مقام معظم رهبری در ستاد ملی مبارزه با کرونا، مراسم معنوی شب‌های قدر ضمن رعایت کامل و دقیق راهنماهای بهداشتی و فاصله‌گذاری در مساجد و اماکن مذهبی محوری در سطح شهرستان شهریار برگزار شد.

این مسئول فرهنگی، افزود: در سومین شب از لیالی قدر، مساجد، بقاع متبرکه و محافل مذهبی محوری این شهرستان، ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، با برگزاری مراسم ویژه قرائت قرآن، سخنرانی، قرائت دعای جوشن کبیر و دیگر ادعیه و مناجات این شب را احیا کردند.

وی، تصریح کرد: مراسم لیالی قدر با جمعیت محدود، توجه به اصول بهداشتی و رعایت فاصله حداقل یک متری، استفاده از ماسک و دستکش، سجاده، مهر، قرآن، مفاتیح و رعایت سقف حداکثر دو ساعت برنامه، برگزار شد.

جلیل‌زاده، در خاتمه با بیان اینکه این مراسم در محافل مذهبی اندیشه، باغستان، وحیدیه، فردوسیه، صباشهر، شاهدشهر و شهریار برگزار شد، متذکر شد: در این شب معنوی، همچنین مبلّغان دینی اعزامی از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، فضیلت و اهمیت شب قدر را برای اقشار مختلف مردم بازگو کردند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟