• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۶۰۰۰ سبد ارزاق در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه شمیرانات تاریخ:1399/2/29

حجت‌الاسلام زوبین، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات از توزیع ۶۰۰۰ سبد ارزاق به همت این اداره و شورای مذهبی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات از توزیع ۶۰۰۰ سبد ارزاق به همت این اداره و شورای هیئات مذهبی این شهرستان در ۲۷ اردیبهشت۹۹ خبر داد.

زوبین، گفت: از شورای هیئات مذهبی شهرستان شمیرانات که به صورت جهادی و با برنامه ریزی دقیق نسبت به توزیع بسته های ارزاق بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا وهمچنین در تهیه ماسک، مواد ضدعفونی کننده و گند زدایی معابر و اماکن عمومی فعالیت چشمگیری داشته اند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات، خاطرنشان کرد: به همت این اداره و تشکل های مذهبی، ۶۰۰۰ بسته ارزاق در میان نیازمندان شهرستان به مناسبت میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) توزیع شد که ۲۵۰۰ بسته در رودبارقصران، ۲۰۰بسته لواسان، ۱۲۰۰بسته دربند و محله امامزاده قاسم(ع)، ۲۵۰ بسته ده ازگل، ۵۰۰ بسته لویزان، ۷۰۰ بسته ده ونک و۶۵۰ بسته در مینی سیتی و محله اراج پخش وبه دست محرومین رسید.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟