• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم احیاء شب های قدر درمساجد و هیئات مذهبی شهرستان دماوند تاریخ:1399/2/30

مراسم احیاء شب های قدر و عزاداری شام شهادت حضرت علی (ع) با حضور مردم متدین شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام احمد خالقی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند ۲۷ اردیبهشت ۹۹ ازبرگزاری مراسم شب های قدر و عزادری شهادت حضرت علی (ع) درمساجد و هیئات مذهبی شهرستان خبر داد.

خالقی، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امیر المومنین حضرت علی (ع) گفت: از جمله مطالبات تشکل های دینی در شهرستان دماوند باز گشایی مستمر مساجد،حسینیه ها و هیئات مذهبی با رعایت پروتوکل های بهداشتی است لذا این موضوع در ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان دماوند مطرح شد و امید واریم با پیگری مربوطه برنامه تشکل های دینی در این شهرستان استمرار داشته باشد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟