• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۲۰۰۰سبد ارزاق در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه فیروزکوه تاریخ:1399/3/6

حجت‌الاسلام تقوی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه از توزیع ۲۰۰۰ سبد ارزاق به همت این اداره وهیئات مذهبی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید علی اصغر تقوی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه از توزیع ۲۰۰۰ سبد ارزاق به همت این اداره و هیئات هیئات مذهبی این شهرستان در ۱ خرداد ۹۹ خبر داد.

تقوی، گفت: با هماهنگی های انجام شده با هیئت امنای هیئات مذهبی شهرستان از سوی این اداره، طرح رزمایش همدلی و کمک های مومنانه در راستای منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) ویژه ماه مبارک رمضان به صورت خود جوش و جهادی انجام شده وتعداد ۲۰۰۰بسته ارزاق بین آسیب دیدگان از ویروس کرنا مثل کارگران فصلی و نیازمندان توزیع شدو با همکاری و همدلی اعضای هیئات و خیرین شهرستان این روند هم چنان ادامه خواهدداشت.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه، خاطرنشان کرد: به همت این اداره و تشکل های مذهبی طبخ ۷۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟