• سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامی باد.            • باید اقتصادمان را جوری تنظیم و برنامه‌ریزی کنیم که با وجود تحریم هم بتوانیم کشور را بخوبی اداره کنیم            • قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است(مقام معظم رهبری)           
بزرگداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر درفضای مجازی ازسوی هیئت های جهادی شمیرانات تاریخ:1399/3/6

حماسه آزاد سازی خرمشهر درفضای مجازی ازسوی هیت های جهادی شمیرانات اجراء شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علی اکبر اسدیان، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات از بزرگداشت حماسه سوم خرداد توسط هیئات مذهبی وابسته به این اداره در فضای مجازی خبر داد.

وی، گفت: باعنایت به اینکه آزاد سازی خرمشهر یکی از معجزات انقلاب اسلامی بود و بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) در بیان عظمت این حماسه جاودانی فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد، واحد تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات با همکاری شورای هیئات مذهبی این شهرستان و با مشارکت دادن هیئت های جهادی دارای مجوز از این اداره، در اقدامی خداپسندانه از طریق فضای مجازی وشبکه های اجتماعی در خصوص بزرگداشت این حماسه پرافتخار، اهتمام ویژه ورزیدند.

اسدیان در ادامه افزود: هیئات مذهبی و مبلغین دینی در امرگرامیداشت این ایام به یاد ماندنی تلاش ویژه داشته و به پاس قدر دانی از سربازان ولایت و دلیر مردان جان بر کف که موجب آزادی خرمشهر شدند، با ارائه مطالب متتوع ازجمله: مسابقه درفضای مجازی تحت عنوان (خرمشهر معجزه خدا) و نیز پخش سخنرانی های مجازی مبلغین درمورد این دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی، تهیه و بارگذاری موشن گرافی ودیگرموارد به ایفای وظیفه خود پرداختند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
عید غدیر
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
امام محمد تقی علیه السلام
الْمُؤ مِنُ یَحْتاجُ إ لى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال ، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
تحف العقول، ص 457- محدثی، جواد، حکمت های تقوی
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در یک سال گذشته تا چه میزان در اجرای ماموریت های خود موفق بوده است؟