• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدار فرماندهان ارشد ناجا با حجت‌الاسلام سهرابی تاریخ:1399/4/7

مسئولین تیپ امیرالمومنین(ع) یگان ویژه ناجا در سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی با حجت الاسلام سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهارن دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، به‌ مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام مقیم ‌بیگی و سرهنگ نظری، رئیس عقیدتی سیاسی و جانشین فرماندهی تیپ امیرالمومنین(ع) یگان ویژه ناجا با حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با حجت‌الاسلام سهرابی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران، دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی، حجت الاسلام سهرابی، بر لزوم امر تبلیغ و ترویج مسائل دینی و فرهنگی در میان جوانان تاکید کرد و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی به دستور بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در اول تیرماه 1360 به عنوان یک نهاد مستقل و منسجم در راستای ابلاغ ارزش های دینی و آرمان های انقلاب اسلامی تحت عنوان نهاد شورای عالی تبلیغات اسلامی تاسیس شده و از 14خرداد 1368 با عنوان فعلی به رسالت خود ادامه می دهد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟