• سال جهش تولید گرامی باد            رحلت فیلسوف گرانقدر و متفکر ارزشمند ، آیت الله آقای حاج شیخ محمّدتقی مصباح یزدی را تسلیت عرض می نماییم            نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت را تسلیت عرض می نماییم            فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، را تسلیت عرض می نماییم            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست هم اندیشی مدیران موسسات و خانه های قرآنی ورامین تاریخ:1399/4/8

نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی ورامین، با حضور حجت‌الاسلام حسین نظری، رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین از نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی ورامین، با حضور حجت‌الاسلام حسین نظری، رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، طی ۴ تیر ۹۹خبر داد.

این نشست که با حضور ۲۵ نفر از مدیران مراکز قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی در ورامین برگزار شد، حجت‌الاسلام نظری، در ابتدا ضمن تشکر و عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) به مقام و جایگاه دختر اشاره کرد.

رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، در ادامه از مقام جایگاه ویژه مسئولین قرآنی به آیه ۹۸ سوره نساء (لا یستوی القاعدون من المومنین....) اشاره کرد، که سبک زندگی ایمانی جهادی با ایمانی غیر جهادی متفاوت است و بهشتی که خدا برای این افراد در نظر می گیرد متفاوت است چرا که این افراد علاوه بر انجام واجبات و ترک محرمات دغدغه اجرا دین و دستورات قرآنی را دارند.
در ادامه‌ی این جلسه نیز هر یک از مدیران موسسات قرآنی در خواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با نحوه برگزاری کلاس‌های غیر حضوری ارائه دادند.

در پایان، نظری، به همراه حجت‌الاسلام خطیبی، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ورامین، از نزدیک با مدیران، مربیان و قرآن آموزان موسسه قرآنی مکتب الزهراء(س)، شمیم نبوی، و خانه قرآنی فاطمه الزهراء(س) دیدار و گفتگو کردند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
سالگرد شهاددت حاج قاسم سلیمانی
مقاله
مسلّح بودن مبلغ با محتوای غنی و به روز
یکی از مهم‏ترین سلاح‏های تبلیغ که هر طلبه‏ای باید به آن مجهّز باشد، سلاح محتواست.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در حمایت از هئیات مذهبی در ماه محرم و صفر تا چه اندازه مطلوب بوده است؟