• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست هم اندیشی مدیران موسسات و خانه های قرآنی ورامین تاریخ:1399/4/8

نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی ورامین، با حضور حجت‌الاسلام حسین نظری، رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین از نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی ورامین، با حضور حجت‌الاسلام حسین نظری، رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، طی ۴ تیر ۹۹خبر داد.

این نشست که با حضور ۲۵ نفر از مدیران مراکز قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی در ورامین برگزار شد، حجت‌الاسلام نظری، در ابتدا ضمن تشکر و عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) به مقام و جایگاه دختر اشاره کرد.

رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، در ادامه از مقام جایگاه ویژه مسئولین قرآنی به آیه ۹۸ سوره نساء (لا یستوی القاعدون من المومنین....) اشاره کرد، که سبک زندگی ایمانی جهادی با ایمانی غیر جهادی متفاوت است و بهشتی که خدا برای این افراد در نظر می گیرد متفاوت است چرا که این افراد علاوه بر انجام واجبات و ترک محرمات دغدغه اجرا دین و دستورات قرآنی را دارند.
در ادامه‌ی این جلسه نیز هر یک از مدیران موسسات قرآنی در خواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با نحوه برگزاری کلاس‌های غیر حضوری ارائه دادند.

در پایان، نظری، به همراه حجت‌الاسلام خطیبی، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ورامین، از نزدیک با مدیران، مربیان و قرآن آموزان موسسه قرآنی مکتب الزهراء(س)، شمیم نبوی، و خانه قرآنی فاطمه الزهراء(س) دیدار و گفتگو کردند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دهه کرامت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟