• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۵۰ کارت هدیه به همت تبلیغات اسلامی شمیرانات به نیازمندان ناشی از کرونا تاریخ:1399/4/8

۵۰ کارت هدیه به همت تبلیغات اسلامی شمیرانات، به نیازمندان ناشی از کرونا توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عبدالله دربندسری، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شمیرانات، از حمایت مالی این اداره از افراد نیازمند و آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا در شهرستان شمیرانات خبر داد.

از اواسط خرداد ماه سال جاری، اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات به منظور کمک به مستمندان و افراد نیازمند که در زمان شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شده بودند را شناسایی و با مشارکت مؤسسات، خانه های قرآنی تحت پوشش، خیرین شهرستانی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، تعداد ۵۰ کارت هدیه جهت حمایت و مساعدت به مسئولین مؤسسات اهداء شد.

گفتنی است: حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست این اداره، طی ۷ تیر ماه سال جاری با مدیران مؤسسات روح الجنان، بشرای وحی، آفرینش هستی و رویش جوانه ها دیدار و از آنان برای همکاری جهادی در شناسایی و مساعدت به ۱۵۰ خانواده آسیب دیده که در زمان ویروس کرونا دچار آسیب جدی شده بودند، تقدیرکرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟