• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدار خانم دکتر نیلچی زاده با حجت الاسلام سهرابی تاریخ:1399/4/11

خانم دکتر نیلچی زاده استاد حوزه و دانشگاه با حجت الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،خانم دکتر نیلچی زاده با حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران، طی 11تیرماه 99 دیدار و پیرامون مسائل فعال سازی شبکه های بانوان در استان تهران گفتگو کرد.
حجت الاسلام سهرابی ضمن مغفول انستن نقش بانوان در جامعه سازی، نقش زنان در این زمینه را بسیار مهم دانست و مردمی سازی تبلیغ را به عنوان رویکرد
جدید سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کرد و افزود: یکی از اولویت های سازمان تبلیغات، همگراسازی و به کارگیری ظرفیت های نهادهای دولتی و سازمان های مردم نهاد برای پررنگ کردن نقش بانوان در فرهنگ سازی می باشد.
دکتر نیلچی زاده، مدرس حوزه و دانشگاه افزود: سازمان تبلیغات اسلامی باید مساله محوری را جایگزین موضوع محوری در ایفای ماموریت های خود کند لذا بنیان خانواده از موضوعات مهمی است که نقش بانوان در تقویت آن بسیار موثر است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟