• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری ۳۷ منبر مجازی ویژه دهه کرامت توسط مبلغان دینی در شهریار تاریخ:1399/4/14

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار از برگزاری ۳۷ منبر مجازی ویژه ایام دهه کرامت، توسط مبلغان دینی تحت پوشش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده رئیس تبلیغات اسلامی شهریار در گفتگو با خبرنگار این اداره، گفت: به مناسبت ایام دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع)، ۳۷ منبر مجازی ویژه این ایام در فضای مجازی توسط مبلغان دینی تحت پوشش این اداره و با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی برگزار شد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار با بیان اینکه این منابر مجازی از ۹ لغایت ۱۴ تیرماه برگزار شد، خاطر نشان کرد: گستردگی فضای ارتباطی مدرن در جامعه امروزی و اثرگذاری کلان آن باعث شده تا برای نشر و ترویج شعائر دینی، باقدرت در این عرصه حضور داشته باشیم.

وی، استفاده از ظرفیت رسانه و فضای مجازی را از اولویت‌های اساسی در برنامه‌های تبلیغی به‌ویژه در ایام کرونا عنوان کرد و افزود: در شرایط کنونی و با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های تبلیغی در مناسبت‌های دینی و مذهبی بدون حضور جمعیت و برای استفاده عموم مردم از رسانه‌های جمعی و فضای مجازی پخش می‌شود.

جلیل‌زاده، ادامه داد: بر اساس هماهنگی انجام شده با مبلغان دینی تحت پوشش و شبکه تبلیغ دینی که ظرفیت استفاده از شبکه‌های اجتماعی را دارند، ۳۷ منبر به صورت مجازی ویژه دهه کرامت و ایام ولادت حضرت امام رضا(ع) برگزار شد که به تبیین ابعاد شخصیتی آن امام همام، برای مخاطبین پرداختند.

این مسئول فرهنگی، در خاتمه سخنان خود یاد آور شد: مبلغان دینی در شهرهای شهریار، اندیشه، باغستان، فردوسیه، صباشهر، شاهدشهر و وحیدیه در برگزاری این منابر مجازی مشارکت داشتند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟