• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
مراسم رونمایی و معرفی "هیئت نامه" اولین رسانه ی مذهبی جنوب شرق استان تهران تاریخ:1399/4/14

به همت اداره تبلیغات اسلامی ورامین، پیچ اینستاگرامی "هیئت نامه" اولین رسانه مذهبی جنوب شرق استان تهران در سالن اجتماعات این اداره به صورت رسمی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین، ۱۱ تیرماه ۹۹ ازمعرفی اولین رسانه ی مذهبی جنوب شرق استان تهران در سالن اجتماعات این اداره خبر داد.

حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی، دراین خصوص افزود: پیچ هیئت نامه اولین رسانه ملی هیئات مذهبی دیار پانزده خرداد که با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی منطقه، بالنده و پویا شده و در زمینه پخش و اطلاع‌رسانی هیئات مذهبی و محافل و مجالس اهل بیت فعالیت دارد با معرفی به هیئات مذهبی و جامعه ذکر آغاز به کار کرد.

این مسئول فرهنگی ادامه داد: هیئت نامه قرار است با کمک اداره تبلیغات اسلامی و جامعه ایمانی مشعر وظیفه خطیر الگو سازی و برنامه ریزی برای تقویت رسانه ای هیئات مذهبی طراز انقلاب اسلامی را بر عهده بگیرد.

در این مراسم که با حضور روسای ادارات تبلیغات اسلامی و مادحین و ذاکرین و مدیران هیئات مذهبی شهرستان های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت برگزار شد از لوگوی جدید این رسانه نیز رونمایی بعمل آمد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟