• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اعزام ۲۰ مبلغ و مبلغه در دهه کرامت توسط تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه تاریخ:1399/4/14

۲۰مبلغ و مبلغه به مناسبت دهه کرامت توسط تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، سید هاشم موسوی مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی فیروزکوه، ۱۴تیر ۹۹، از اعزام ۲۰ مبلغ و مبلغه در دهه کرامت به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) توسط تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد.

موسوی، گفت: بیان سیره عملی امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و نحوه الگوپذیری از این بزرگواران محور اصلی بیانات مبلغین در این ایام بوده است.

وی، افزود: تاکید مبلغین بر رعایت مسائل بهداشت فردی و اجتماعی درشرایط تشدید مجدد ویروس کرونا و تهیه پک های بهداشتی و کمک های مومنانه با حمایت خیرین و توزیع بین نیازمندان از اهم فعالیت های مبلغین شهرستان در دهه کرامت است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟