• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری جشن میلاد رضوی در فضای حقیقی و مجازی توسط هیئات مذهبی شمیرانات تاریخ:1399/4/14

جشن میلاد رضوی در فضای حقیقی و مجازی توسط هیئات مذهبی شمیرانات برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عبدالله دربند سری، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، از برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) توسط هیئات مذهبی تحت پوشش این اداره در سطح شهرستان، خبرداد.

این مقام فرهنگی، گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد فرخنده امام مهربانی ها، حضرت امام رضا (ع) مراسم جشن و سرور در حسینیه ها و هیئات مذهبی دارای مجوز از این اداره در سطح شمیرانات و دو بخش لواسان و رودبارقصران، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور جمعی از دوستداران و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (علهیم السلام) برگزار شد.

دربندسری، افزود: این مراسم در هیئت های مذهبی شهدای لواسان، حسینیه قائم آل محمد(عج) منطقه فشم، کهف الشهدای ولنجک، قمر بنی هاشم شهرک ابوذر، خیمه الرقیه شهرک قائم(عج)، محبین الائمه ازگل و دیگر هیئت ها اجراشد.

گفتنی است: اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات با اعزام ۲۲ مبلغ جهادی به مجالس بزرگداشت آن امام همام درخصوص سجایای اخلاقی و سیره عملی آن حضرت به انجام وظیفه پرداخت و همچنین با بارگذاری ۱۵ برنامه منبر مجازی در شبکه های اجتماعی، ارادت خود را به آن امام بزرگوار ابراز کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟