• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان استان تهران تاریخ:1399/4/24

انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان استان تهران در ۵ شهرستان پردیس، شهرری، دماوند، ورامین و رباط کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برگزاری انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان استان تهران در روز سوم مرداد ماه اظهارداشت: این انتخابات در ۵ شهرستان پردیس، شهرری، دماوند، ورامین و رباط کریم با مشارکت بیش از ۵۰ درصد ستایشگران مستمر این شهرستان‌ها برگزار شد.
وی افزود: با اشاره به عدم موافقت برگزاری انتخابات در ۱۴ اداره استان تهران از جمله شهر تهران، این انتخابات در این ادارات به زمان دیگری موکول شد، و تلاش کردیم در این ۵ شهرستان، پروتکل‌های مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا را دقیقاً اجرایی کنیم لذا در باقی شهرستان‌ها نیز زمان برگزاری انتخابات مجدداً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
سهرابی گفت: شمارش آرا بعد از برگزاری انتخابات انجام و به کمیته نظارت استان ارسال شده است. افرادی که اعتراض و یا شکایت دارند ۴۸ ساعت از پایان انتخابات فرصت دارند تا اعتراض خود را به صورت کتبی و رسمی اعلام کنند که پس از رسیدگی به اعتراضات، نتایج نهایی اعلام می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، ادامه داد: طبق آیین‌نامه انتخابات، در شهرستان‌های فوق‌الذکر باید به سرعت با حضور منتخبین، جلسه برگزار و رئیس، نایب رئیس و منشی کانون انتخاب و به اداره کل اعلام شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به شیوع مجدد ویروس کرونا، برگزاری مرحله استانی انتخابات، منوط به تصمیم و مجوز ستاد ملی مبارزه با کروناست، در حالت طبیعی بنا بود این انتخابات قبل از ماه محرم برگزار شود اما در حال حاضر زمان مشخصی برای آن تعیین نشده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟