• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
رئیس کانون مداحان شهرستان ورامین انتخاب شد تاریخ:1399/5/8

بهاور، مسئول روابط عمومی اداره تبیلغات اسلامی ورامین از انتخاب رئیس و نائب رئیس کانون مداحان شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین ۶ مردادماه جاری از انتخاب احمد صدرایی و حامد کنکرلو به‌عنوان رئیس و نائب رئیس کانون مداحان این شهرستان خبر داد.

در این جلسه حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین، ضمن خیر مقدم به اعضای جدید کانون مداحان، سیاست گذاری و فرهنگ سازی مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را وظیفه مهم مداحان عنوان کرد و افزود: عزاداری ماه محرم و نحوه مدیریت در امور منوط به همت و برنامه ریزی صحیح توسط مداحان است که باید با سیاست گذاری و فرهنگ سازی اصولی به اقامه عزای حسینی پرداخته و الگوی شایسته عزاداری را در مناطق مختلف ارائه کنیم.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟