• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
پانزدهمین دوره اعطای مدرک ارزیابی حافظان قرآن کریم تاریخ:1399/5/11

پانزدهمین دوره اعطای مدرک ارزیابی حافظان قرآن کریم در سه رشته حفظ ده جزء و بیست جزء و حفظ کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسین نظری، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران، از برگزاری پانزدهمین دوره اعطای مدرک ارزیابی حافظان قرآن کریم، در سه رشته حفظ ده جزء و بیست جزء و حفظ کل خبر داد.

نظری، گفت: به دلیل مسائل کرونا و تبعیت از مصوبات ستاد ملی کرونا این آزمون با چند بار به تعویق افتادن، در نهایت در روز جمعه ۱۰ مرداد ۹۹ با ۱۴۰۰نفر داوطلب ثبت نامی و با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار شد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران، در پایان خاطر نشان کرد: در شهر تهران ۱۲۴۲ نفر داوطلب ثبت نام کردند که ۱۵۸ داوطلب دیگر نیز برای دو حوزه شهریار و بهارستان هستند لذا قبول شدگان این مرحله، ضمن راه یافتن به مرحله آزمون شفاهی، موفق به اخذ مدرک مربوطه دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیز می شوند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟