• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۳۵ کتیبه اهدایی طرح غدیر حضرت امیرالمؤمنین(ع) تاریخ:1399/5/11

۳۵ کتیبه اهدایی طرح غدیر حضرت امیرالمؤمنین(ع) همزمان با عید قربان به ۳۵ هیئت مذهبی شهرستان ملارد برای جشن‌های غدیر توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد، ۹ مرداد ۹۹، از توزیع کتیبه های منقش به القاب حضرت امیرالمؤمنین(ع) همزمان با عید قربان به ۳۵ هیئت مذهبی شهرستان ملارد برای جشن‌های غدیر خبر داد.

شجاع، در ادامه گفت: روز عید غدیر خم روز بیعت با ولایت و امام زمان(عج) نامیده شده است که در این روز باید با حضور در مراسم این جشن بزرگ مذهبی با امام بیعت کنیم.

وی در پایان افزود: این کتیبه ها که مزین به القاب و احادیث حضرت امیرالمومنین علی(ع) است به هیئات شاخص شهرستان اهدا شد تا در حسینیه ها و مراسم های مذهبی نصب شود لذا تا پایان این هفته یکصد کتیبه اهدایی حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیز برای جشن‌های غدیر میان هیئات مذهبی شهرستان توزیع می‌شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟