• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم تاریخ:1399/5/11

آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم در شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عابد اسماعیل‌زاده، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، از برگزاری آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم در شهرستان شهریار، خبر داد.

اسماعیل زاده، گفت: پانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در سه رشته حفظ ده جزء و بیست جزء و حفظ کل، جمعه ۱۰ مرداد در شهرستان شهریار و با حضور ۵۵ داوطلب از سه شهرستان شهریار، ملارد و قدس برگزار شد.

وی، افزود: برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، حافظان متقاضی هنگام ورود به جلسه آزمون، دستکش و ماسک بهداشتی به همراه داشته و آزمون با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

این کارشناس، متذکر شد: این آزمون به صورت کتبی برگزار شد و آزمون شفاهی متعاقباً اعلام و به کسانی که نمره قبولی را کسب کنند، گواهی معتبر حفظ اعطا می‌شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟