• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اقامه نماز عید سعید قربان درشهرستان شمیرانات تاریخ:1399/5/11

نماز عید سعید قربان درشهرستان شمیرانات با رعایت پروتکل های بهداشتی و به نحو شایسته ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عبدالله دربندسری، کارشناس تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، از برگزاری اقامه نماز عید سعید قربان در شهرستان شمیرانات خبر داد.

دربندسری، گفت: حسینیه سوهانک، هیئت خمیه الرقیه(س) (مینی سیتی)، حسینیه نهاوندی های مقیم ده ونک، حسنیه علی(ع) و زهرا(س) (خیابان دولت) و هیئت رایت العباس(ع) چیذر هیئات و حسینیه های شاخص این شهرستان هستند که در روز جمعه ۱۰ مرداد ماه سال جاری با رعایت کامل نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی نماز عید قربان را به نحو با شکوهی برگزار کردند.

کارشناس تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، افزود: بیش از ۲۵۰ مورد ذبح و نذورات توسط حاجیان شهرستان شمیرانات با هماهنگی هیئات مذهبی و حسینیه های مذکور جمع آوری و بین نیازمندان و محرومین منطقه توزیع شد.

گفتنی است: ۲۸ نفر از مبلغین جوان برای اقامه نماز جماعت عید سعید فطر به هیئات مذهبی و حسینیه های این شهرستان اعزام شدند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
قال الصادق (ع) :
یوم غدیر بین الفطر والاضحى و یوم الجمعة کالقمر بین الکوکب .
روز غدیر خم در میان روز هاى عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه در میان ستارگان است .
( اقبال سید بن طاووس : .466 )
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟