• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع دوهزار و پانصد بسته حمایتی با عنوان طرح مومنانه در دهه محرم تاریخ:1399/6/23

سرپرست تبلیغات اسلامی شمال غرب از توزیع ۲۵۰۰ بسته حمایتی از سوی هیئات مذهبی در دهه دوم محرم بین اقشار کم در آمد و آسیب پذیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام غلامرضا معصومی نیا، سرپرست تبلیغات اسلامی شمال غرب، ۲۳ شهریور ۹۹، از توزیع ۲۵۰۰ بسته حمایتی از سوی خیرین هیئات مذهبی بین اقشار کم در آمد و آسیب پذیر در دهه دوم محرم خبر داد.

معصومی نیا، گفت: این بسته های معیشتی و حمایتی با مشارکت مسئولین هیئات و حسینیه ها، کانون های فرهنگی و موسسات قرآنی به ارزش ریالی هر بسته ۲۵۰هزار تومان و با همکاری اعضای شورای هیئات مذهبی و رابطین فرهنگی در بین خانواده های کم درآمد و روستاهای اطراف توزیع شد.

وی، افزود: این بسته‌ها شامل برنج، رب گوجه فرنگی، چای، روغن مایع، شکر، قند، عدس و لوبیا است که بر اساس اطلاعات مردمی و معتمدین محله، در میان خانوارهای مورد نظر توزیع شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟