• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت امام سجاد (ع) توسط هیئات مذهبی شمیرانات تاریخ:1399/6/25

مراسم سوگواری شهادت حضرت امام سجاد (ع) توسط هیئات مذهبی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عبدالله دربند سری، مسئول تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمیرانات، از برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت زین العابدین (ع) توسط هیئات مذهبی تحت پوشش این اداره خبر داد.

دربندسری گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت این امام همام، جلسات سوگواری توسط هیئات مذهبی این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور دوستداران وارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام )برگزار شد.

این مقام فرهنگی افزود: هیئت های مذهبی خیمه الرقیه(س)، مینی سیتی، کهف الشهدای ولنجک، مقبره الشهدای شهرک شهید محلاتی، انصارالحسین(ع) لواسان، محبین الحسین(ع)، روستای زایگان و متوسلین به امام حسن مجتبی(ع) شهرک شهید فلاحی که همگی دارای مجوز از اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات هستند از برگزار کنندگان مراسم سوگواری آن امام مظلوم بودند.

وی افزود:۱۷مبلغ ازسوی این اداره، جهت سخنرانی به این مجالس اعزام که در خصوص ابعاد مختلف شخصیتی و سجایای اخلاقی حضرت امام سجاد(ع) به وعظ و خطابه مبادرت کردند.

گفتنی است ۸مبلغ دینی شهرستان شمیرانات با بهره گیری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به بیان سیره زندگی آن حضرت پرداختند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟