• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تولید برنامه های فرهنگی و قرآنی در اتاق رسانه اسلامشهر تاریخ:1399/6/25

به همت اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر، برنامه های فرهنگی تبلیغی و قرآنی بصورت مجازی در اتاق رسانه تولید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید محسن بلند نظر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر، ۲۴ شهریور ماه جاری در گفتگو با رابط خبری اداره در خصوص راه اندازی اتاق رسانه با موضوع تولید برنامه های فرهنگی تبلیغی و قرآنی بصورت مجازی در اداره این شهرستان خبرداد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر، گفت: با توجه به شرائط حاکم برکشور بخاطر شیوع ویروس کرونا و ضرورت پاسخ گویی به شبهات دینی و فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر با حمایت شهرداری این شهرستان موفق به ایجاد اتاق رسانه در جهت تولید برنامه های فاخر فرهنگی و قرآنی در فضای مجازی شد.
سید محسن بلند نظر، افزود: در این راستا با اساتید حوزه و دانشگاه و سایر فعالان در حوزه فرهنگی شهرستان جهت شناسایی شبهات و پاسخگویی به آنها هماهنگی لازم بعمل آمده است که در آینده برنامه هایی که قابلیت پخش در رسانه ملی را داشته باشد تولید شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟