• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ثبت معنوی حسینیه رادیو تهران تاریخ:1399/6/26

تفاهم نامه ثبت معنوی حسینیه تهران ما بین شبکه رادیویی تهران و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، تفاهم نامه ثبت حسینیه رادیو تهران بین شبکه رادیویی تهران و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران امضاء شد.

حسینیه تهران یک حسینیه رادیویی است که به همت گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران با فرارسیدن ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان با انعکاس گزیده ای از سخنرانی های سخنرانان، مداحی و مرثیه سرایی مداحان و ذاکرین اهل بیت علیهم السلام در مساجد، حسینیه ها و هیئات مذهبی روی آنتن رادیو تهران رفت که با امضاء تفاهم نامه ایی این حسینیه رادیویی در سازمان تبلیغات اسلامی شمیرانات ثبت معنوی شد.

در این جلسه که با حضور حجج الاسلام علی علمی، اکبر زوبین، رئیس تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، رئیس تبلیغات اسلامی شمیرانات، علیرضا مبینی، مدیر اخلاق و زندگی شهروندی، محمودی، مدیر پخش و نظارت، امیر شهرامی فر، مدیر روابط عمومی رادیو، ساناز باقری، تهیه کننده برنامه حسینیه تهران، سیدمجتبی احمدی هماهنگی، مجتبی میرسعیدی مدیر اجرایی رادیو تهران، حجت‌الاسلام کاوه و جمعی از مدیران شبکه رادیویی تهران، برگزار شد، در خصوص اهداف و رویکردهای این حسینیه رادیویی گفت و گو و پیرامون برنامه های آتی تصمیماتی اتخاذ شد.

مخاطبان می توانند برنامه های رادیو تهران را از موج اف.ام ردیف ۹۴مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف ۱۳۳۲کیلوهرتز دریافت کنند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟