• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم اربعین حسینی توسط هیئات مذهبی فیروزکوه تاریخ:1399/7/19

مراسم سوگواری اربعین حسینی توسط هیئات مذهبی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، سید هاشم موسوی، مسئول تشکل های دینی تبلیغات اسلامی فیروزکوه، از برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی توسط هیئات مذهبی تحت پوشش این اداره خبر داد.

موسوی گفت: به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی، جلسات سوگواری، توسط هیئات مذهبی این شهرستان با رعایت همه پروتکل های بهداشتی و با حضور ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت (ع) برگزار شد.

این مقام فرهنگی افزود: هیئت های مذهبی موکب شهدای فیروزکوه، بیت الزهرا(س)، محبین الائمه (ع)، روضه العباس(ع) و کف العباس(ع) که همگی دارای مجوز از اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه هستند از برگزار کنندگان مراسم سوگواری اربعین حسینی بودند.

وی افزود: ۱۲مبلغ ازسوی این اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیز جهت سخنرانی به این مجالس اعزام و مطالبی را در خصوص ابعاد مختلف و موثر فرهنگ اربعین حسینی بین شیعیان و نقش آن در سطح بین المل مطرح کردند.

گفتنی است با همکاری مسئولین هیئات مذهبی، ایستگاه صلواتی سلامت نیز با هدف توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده برپا و همچنین ۲۵۰ بسته حمایتی، برای نیازمندان در روز اربعین حسینی نیز در این شهرستان تهیه شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
نیروانتظامی
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟