• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم اربعین حسینی توسط مراکز فرهنگی و مذهبی در شهریار تاریخ:1399/7/19

مراسم سوگواری اربعین حسینی توسط مراکز فرهنگی و هیئات مذهبی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، مسئول تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی شهریار، از برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی توسط مراکز فرهنگی و هیئات مذهبی تحت پوشش این اداره خبر داد.

نثاری، گفت: به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی، جلسات سوگواری، توسط کانون های فرهنگی و تبلیغی و هیئات مذهبی این شهرستان در فضاهای باز و در نقاط مختلف با مشارکت هیئت‌های مذهبی با فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک همراه با رعایت پروتکل بهداشتی و با حضور ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت (ع) برگزار شد.

وی، افزود: به همین مناسب ۱۵ مبلغ دینی ازسوی این اداره برای سخنرانی و تعظیم شعائر دینی به این محافل مذهبی در مناطق شهری و روستایی صباشهر، شاهدشهر، فردسیه، وحیدیه، باغستان و امیریه اعزام شدند.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: پخش و توزیع نذورات به‌صورت سبدهای بهداشتی و معیشتی از دیگر اقدامات هیات مذهبی در ایام اربعین حسینی بود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
نیروانتظامی
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟