• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
توزیع ۲۰ هزار پرس غذا توسط هیئات مذهبی شهرری تاریخ:1399/7/19

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرری از توزیع ۲۰ هزار پرس غذا بین محرومان روستاهای ری در روز اربعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی کنگرلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری اعلام کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی و ممنوعیت حرکت دسته ها به سمت حرم حضرت عبدالعظیم و امامزادگان شهرری، هیئت های مذهبی این شهرستان در قالب کمک های مومنانه ۲۰ هزار پرس غذا بین محرومان مناطق روستایی توزیع کردند.
کنگرلو افزود: امسال براساس اعلام استانداری تهران و با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت عزاداران حسینی، مراسم اربعین در این شهرستان برگزار نشد و هیئت های مذهبی برنامه حرکت دسته ها به سمت امامزادگان و حرم حضرت عبدالعظیم را نداشتند. همچنین هیچ گونه تخلفی مبنی بر حرکت دسته ها و با اجرای برنامه سوگواری روز اربعین گزارش نشد.
وی خاطر نشان کرد: اطعام نیازمندان از اقدامات جایگزین هیئت های مذهبی شهرستان ری در روز اربعین به شمار می رود که با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
نیروانتظامی
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟