• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ارزیابی عملکرد تشکل‌های دینی و مذهبی در شهرستان اسلامشهر تاریخ:1399/7/20

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان تهران و هیئت همراه، با حضور در اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر، عملکرد تشکل‌های دینی و مذهبی این شهرستان را مورد ارزیابی قراردادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید محسن بلندنظر، رئیس تبلیغات اسلامی اسلامشهر یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹ گفت: حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی، معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان تهران و هیئت همراه، با حضور در اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر و ضمن تعامل با کارشناسان این اداره، عملکرد تشکل‌های دینی و مذهبی این شهرستان را ارزیابی کردند.
بلند نظر، افزود: در این بازدید که حجج اسلام علی علمی و مسعود عرب سرخی، رئیس و کارشناس تشکل‌های دینی استان تهران نیز حضور داشتند در رابطه با راه‌کارهای تقویت و توسعه فعالیت های تشکل‌های دینی و مذهبی در سطح شهرستان اسلامشهر بحث و تبادل نظر شد.
حجت‌الاسلام حسینی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، در این بازدید افزود: تعامل با تشکل‌های شاخص و محوری و ایجاد ارتباط دوسویه با آنان می‌تواند زمینه‌ساز رشد و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی شده و با آسیب‌شناسی عملکرد خود نقاط ضعف، رفع و نقاط مثبت، تقویت شود که باعث می‌شود هیئات مذهبی برای پیاده سازی برنامه های ملی مذهبی در منطقه خود و سطح شهرستان مشتاق شوند که نظارت دقیق اداره بر برنامه های هیئت ها و ارزیابی علمکرد آنان باعث پیشرفت و توسعه فرهنگی شهرستان می‌شود.

در پایان رئیس اداره اسلامشهر از حضور گرم و صمیمی معاون فرهنگی تبلیغی استان تهران و هیئت همران در این اداره تقدیر و تشکر بعمل آورد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
نیروانتظامی
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟