• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مراسم اربعین حسینی توسط مراکز فرهنگی و مذهبی در شهر اندیشه تاریخ:1399/7/21

مراسم سوگواری اربعین حسینی توسط مراکز فرهنگی و هیئات مذهبی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مجیدنقوی، مسئول تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار، از برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی توسط مراکز فرهنگی و هیئات مذهبی تحت پوشش این اداره خبر داد.

نقوی، گفت: ویژه‌برنامه‌های مراسم اربعین حسینی در شهراندیشه به‌صورت محوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل گلزار شهدای گمنام این شهر برگزار شد.

وی، افزود: اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا در آئین عزاداری حسینی دهه اول ماه محرم هیئات مذهبی این شهر مطلوب و قابل قدردانی بود و این دستورالعمل‌ها در مراسم اربعین هم به‌خوبی رعایت شد.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: پخش و توزیع نذورات به‌صورت سبدهای بهداشتی و معیشتی از دیگر اقدامات هیات مذهبی در ایام اربعین حسینی بود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
نیروانتظامی
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟