• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری مسابقه نقد عملکرد اداره تبلیغات اسلامی ورامین در یک سال گذشته تاریخ:1399/8/27

حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین از برگزاری مسابقه نقد نامه علمکرد اداره تبلیغات اسلامی ورامین در یک سال گذشته خبرداد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین 24 آبان ماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره از برگزاری مسابقه نقدنامه عملکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین در یک سال گذشته خبرداد.

وی، با بیان اینکه استفاده از راهکارها و پیشنهادات نخبگان و اندیشمندان و بررسی انتقادات افراد دلسوز جهت ارتقاء هرچه بهتر و بیشتر برنامه‌ها و چشم اندازها، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین افزود:این نقدنامه کاملا آزاد است و هر شهروند ورامینی میتواند نقد کنید و جایزه بگیرید.

موسی در ادامه گفت: شهروندان محترم می‌تواند تا پایان آذرماه سال جاری انتقادات خود را به نشانی @nehzat_varamin در شبکه‌های اجتماعی ارسال فرمایند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟