• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
آغاز عملیات اجتماعی،فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان ورامین تاریخ:1399/8/28

در راستای عمل به منویات و دستورات مقام معظم رهبری (مدظله) عملیات فرهنگی اجتماعی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان ورامین آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید کمیل موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین، 24 آبان ماه جاری ازآغاز عملیات اجتماعی،فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی درشهرستان ورامین خبرداد.

وی با بیان اینکه در ایام آغازین شیوع ویروس کرونا شاهد حضور پرشور گروه‌های جهادی و مردمی شهرستان ورامین، در مبارزه با این ویروس منحوس بودیم و امروز با توجه به شرایط ویژه فصول پاییز و زمستان و در راستای عمل به منویات و دستورات مقام معظم رهبری، بیش از پیش خود را مقید و مکلف به هر نوع مبارزه با شیوع بیشتر این ویروس و همکاری با گروهای هدف می‌دانیم.

حجت‌الاسلام موسوی افزود: شبکه تبلیغ شهرستان،روحانیون مستقر در شهرها وروستاها، هیات‌های مذهبی، مداحان و ذاکران اهل بیت، بانوان عرصه فرهنگی، اجتماعی و دینی، شاعران آئینی و اهالی رسانه ظرفیت های تاثیرگذار در جامعه هستند که باید پای کار بیایند تا بتوانیم همچون زمان دفاع مقدس از این برهه تاریخی عبور کنیم.

این مسئول فرهنگی،ضدعفونی کردن معابر، توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های نیازمند، توزیع ماسک و اقلام بهداشتی و حضور در بیمارستان ها برای حمایت و یاری کادر درمان از محورهای فعالیت گروه های مذهبی در «عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی»دانست.13

 

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
کرونا
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
جلسات ملاقات مردمی با مدیرکل محترم استان تهران
جلسات ملاقات مردمی با حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل محترم تبلیغات اسلامی استان تهران، به صورت هفتگی سه شنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 در دفتر مدیرکل برقرار می باشد. جهت هماهنگی و تنظیم وق ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟