• سال جهش تولید گرامی باد            رحلت فیلسوف گرانقدر و متفکر ارزشمند ، آیت الله آقای حاج شیخ محمّدتقی مصباح یزدی را تسلیت عرض می نماییم            نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت را تسلیت عرض می نماییم            فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، را تسلیت عرض می نماییم            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری اولین جلسه روسای کانون مداحان استان تهران با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران تاریخ:1399/10/22

اولین جلسه و انتخاب هیأت رئیسه کانون مداحان استان تهران با حضور حجت الاسلام سهرابی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، اولین جلسه روسای کانون مداحان استان تهران با حضور حجت الاسلام علی اصغر سهرابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام سهرابی ضمن تبریک به انتخاب اعضا و روسای جدید کانون مداحان استان تهران،از مداحانی که در این دوره از انتخابات کانون مداحان استان تهران ثبت نام و مشارکت کردند، تقدیر کرد و ظرفیت این کانون را در عملیات های مهم سازمان تبلیغات اسلامی مهم بر شمرد و تاکید کرد که کانون مداحان ظرفیت مناسبی در ماموریت های مختلف سازمان تبلیغات اسلامی در شرایط کنونی می باشد که نمونه آن عملیات بزرگ شهید سلیمانی است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران اهداف عملیات بزرگ شهید سلیمانی را تشریح و تصریح کرد: این عملیات با هدف حمایت از اقشار آسیب دیده ویروس کرونا در موج سوم راه افتاده بود که تمامی ظرفیت هئیات مذهبی با حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کردند.
در ادامه این جلسه،مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه سازوکار فعالیت کانون مداحان تغییر پیدا کرده است،بر لزوم استفاده از ظرفیت مداحان ملی و استانی در کانون مداحان استان تهران تاکید کرد.
همچنین در پایان نیز اعضای کانون مداحان استان تهران، سوالات مربوطه خود را با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در میان گذاشتند و با حضور تمامی روسای کانون های مداحان استان تهران،نمایندگان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) و سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ،با اکثریت آرا حمید منتظر رئیس،ابراهیم صدیق نائب ریس و سعید ایوبیان دبیر کانون مداحان استان تهران انتخاب شدند.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
سالگرد شهاددت حاج قاسم سلیمانی
مقاله
مسلّح بودن مبلغ با محتوای غنی و به روز
یکی از مهم‏ترین سلاح‏های تبلیغ که هر طلبه‏ای باید به آن مجهّز باشد، سلاح محتواست.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در حمایت از هئیات مذهبی در ماه محرم و صفر تا چه اندازه مطلوب بوده است؟