• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه هم اندیشی مدیرکل تبلیغات اسلامی و مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران تاریخ:1399/11/27

جلسه هم اندیشی حجت الاسلام سهرابی و حجت الاسلام کبیریان جهت جذب و پذیرش حوزه های علمیه خواهران استان تهران و راهکارهای آن برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،جلسه هم اندیشی و  همفکری حجت الاسلام محمد حسین کبیریان مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران  با حجت الاسلام علی اصغر سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران جهت جذب  و پذیرش حوزه های علمیه خواهران و راهکارهای آن برگزار شد.
در این جلسه درباره راهکارهای پذیرش حوزه علمیه خواهران استان تهران تبادل نظر شدو حجت الاسلام سهرابی نیز آمادگی و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی به حوزه علمیه خواهران را اعلام کرد.

همچنین در این جلسه پیشنهادی ارائه شد که از  ظرفیت طلاب مشغول به تحصیل در طول سال  برای موضوع جذب و پذیرش حوزه های علمیه خواهران استفاده شود.

گفتنی است،مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران بر آمادگی کامل مدرسه علم و عمل برای تشکیل میز تخصصی جذب حوزه علمیه خواهران استان تهران تاکید کرد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟